Välkommen till en av Sveriges ledande projekteringsbyråer
inom teknikområdet VVS.

   
   
Kontakta oss Medarbetare Styrelsen
 
Medarbetare / Personal
Adis Cehic
Handläggare/ Konstruktör
Tel: 08-564 859 66
Mobil: 073-159 23 00
adis.cehic@pbt.se
 
Adrian Josefson
Konstruktör
Tel: 08-400 447 52
Mobil: 070-792 03 80
adrian.josefson@pbt.se
 
Anna Bernhoff
Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08-564 859 63
Mobil: 0730 68 46 84
anna.bernhoff@pbt.se
 
Anna Ohlzon
Ekonomi
Tel: 08-564 859 50
Mobil: 073 552 17 11
anna.ohlzon@pbt.se
 
Anna Runebert
Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08-564 859 54
Mobil: 070-685 43 45
anna.runebert@pbt.se
 
Björn Schelin
Styrelseordförande/ Uppdragsansvarig & Handläggare
Tel: 08-564 859 50
Mobil: 070-524 20 88
bjorn.schelin@pbt.se
 
Bo Stegnell
Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08-400 447 36
Mobil: 070-990 05 65
bo.stegnell@pbt.se
 
Daniel Halde
Energifrågor
Tel: 08-564 859 65
Mobil: 070-721 13 12
daniel.halde@pbt.se
 
Daniel Thörne
CAD-konstruktör
Tel: 08-564 859 62
daniel.thorne@pbt.se
 
Denny Åström
Handläggare/ Konstruktör
Tel: 08-400 447 54
Mobil: 070-527 62 08
denny.astrom@pbt.se
 
Erik Bergström
CAD-konstruktör
Tel: 08-400 477 35
Mobil: 073-200 40 40
erik.bergstrom@pbt.se
 
Hans Häggkvist
Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08-564 859 55
Mobil: 070-395 28 28
hans.haggkvist@pbt.se
 
Håkan Ekvall
Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08-564 859 59
Mobil: 070-832 14 20
hakan.ekvall@pbt.se
 
Jan Jansson
Handläggare
Tel: 08-564 859 76
Mobil: 070-091 49 41
jan.jansson@pbt.se
 
Jennifer Dybeck
Administration/ Reception
Tel: 08-564 859 50
jennifer.dybeck@pbt.se
 
Kerstin Jansson
Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08-564 859 70
Mobil: 073-690 03 74
kerstin.jansson@pbt.se
 
Lars Åberg
OVK, Konstruktör
Tel: 08-400 447 43
Mobil: 070-266 38 00
lars.aberg@pbt.se
 
Leo Lezdins
Handläggare
Tel: 08-400 447 38
Mobil: 076-945 99 15
leo.lezdins@pbt.se
 
Patrik Bergström
VD, Uppdragsansvarig/ Handläggare.
Tel: 08-564 859 51
Mobil: 070-558 92 40
patrik.bergstrom@pbt.se
 
Patrik Wållberg
Konstruktör
Mobil: 070-395 82 80
patrik.wallberg@pbt.se
 
Peter Saliba
CAD-konstruktör
Tel: 08-400 447 37
Mobil: 072-543 99 70
peter.saliba@pbt.se
 
Roger Lindgren
Handläggare
Tel: 08-564 859 64
Mobil: 070-581 82 90
roger.lindgren@pbt.se
 
Rolf Nilsson
Styr Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08-564 859 71
Mobil: 070-735 16 90
rolf.nilsson@pbt.se
 
Ronny Sjödin
Konstruktör
Tel: 08-564 859 77
Mobil: 070-776 93 73
ronny.sjodin@pbt.se
 
Sten Almgren
Handläggare/ Konstruktör
Tel: 08-564 859 53
Mobil: 070-543 96 94
sten.almgren@pbt.se
 
Tanja Lomsarguene
Handläggare/ Konstruktör
Tel: 08-564 859 56
Mobil: 073-310 99 12
tanja.lomsarguene@pbt.se
 
Torbjörn Eld
Mät, Kontroll, OVK
Tel: 08-400 447 30
Mobil: 070-636 00 43
torbjorn.eld@pbt.se
 
Torbjörn Lång
VVD, Uppdragsansvarig/ Handläggare
Tel: 08 564 859 52
Mobil: 070-644 67 67
torbjorn.lang@pbt.se
 
Yngve Jansson
Handläggare/ Konstruktör
Tel: 08-564 859 73
Mobil: 070-670 71 79
yngve.jansson@pbt.se
 

PB teknik AB
Tel. +46 (0)8 564 859 50
Fax. +46 (0)8 564 859 60
E-post: pbt@pbt.se
Hemsida: www.pbt.se


Solna

Vretenvägen 2, 1 tr
SE-171 54 Solna
Tel: 08 564 859 50
» Hitta hit






Org nr: 556501-8024